14 maj 2010

Prezencik

Urodziny miałam wczoraj.....skromne bo jakoś nastroju na świętowanie nie było.Ale humor mi dopisywał od rana bo podczas oglądania porannych wiadomości wysiadł mi telewizor i ucieszyłam się ,że kupie sobie nowy i będę miała prezent na urodziny.A tu klapa......majster powiedział ,że jak się z niego nie zadymiło to jeszcze coś z niego będzie:-) Zobaczymy-dziś ma być do odbioru.
Dostałam wczoraj od mojej blogowej psiapsióły śliczną karteczkę urodzinową i zeszycik w cudownej okładce na zapiski kuchenne.
Dziękuję EDYTKO!!!
Dziękuje również za wszystkie życzenia które dostałam przez gg i mailem oraz za wszystkie komentarze i porady odnośnie usuwania plamy z muliny.Zobaczę co się da zrobić ale najpierw musi mi przejść nerw.
5 komentarzy:

 1. Renatko kochana wszystkiego naj !!!!!spełnienia marzeń (O:

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego!!! prezent przepiękny:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spóźnione ale bardzo szczere życzenia urodzinowe:-) Wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyjmij i od nas najserdeczniejsze życzenia :) Zdrowia, radości i naprawionego telewizora :) A jeszcze lepiej nowego :D
  Prezent cudny!

  OdpowiedzUsuń
 5. Renia najszczersze, najgorętsze życzenia zdrowia, pociechy z Kubusia, spełnienia marzeń ci życzę. Mnie nie zdradziłaś kiedy masz urodziny a inni wiedzieli to jak to jest?

  OdpowiedzUsuń