26 sty 2011

Nowy haft

Aktualnie na tamborku mam hafcik komunijny na zamówienie-pokaże jak skończę bo zostało nie wiele.
Pod koniec tygodnia dotarły do mnie staniczki Edy i Kasiulka-więc informuję koleżanki,że są u mnie.W miarę mozliwości będę się do nich dosiadac i haftować, ale nie zamierzam za "kogoś" nadrabiac zaległości.
A w związku z tytułem notki mam wielką ochotę na nowy haft,tym bardziej,że jest ku temu okazja
Z okazji beatyfikacji Jana Pawła II wyhaftuję sobie ten portret.Pewnie do maja i tak nie zdążę ale jak zacznę to kiedyś skończę na pewno i będę z tej okazji mieć pamiątkę.Przygotowane mam już wszystko więc pozostało mi tylko wziąśc się do pracy.Jesli któraś z Was chętna byłaby się dołączyć do wspólnego wyszywania  to zapraszam.Jeszcze nie zaczęłam a i konkretnego terminu zakończenia też nie ma więc nie będzie pośpiechu.Wzór pochodzi z Haftów Polskich nr.4/2010
8 komentarzy:

 1. Czekam na pierwsze efekty Reniu :O)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też mam papieża w kolejce, innego, ale zdecydowanie nie teraz siądę do niego, chociaż faktycznie, jest niezła okazja do tego :) Najpierw mam do dokończenia ikonę, jak połowę zrobię to pewnie dopiero wtedy siądę :) no i jeszcze teraz czekam na żaglowiec dla męża, który muszę do końca kwietnia na jego urodziny zrobić :)
  trzymam kciuki, żeby szybko ci poszło!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też czekam na prezentację pierwszych xxx:) Moje "papieżowe" plany znasz:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki, hafcik będzie piękny ;o)

  OdpowiedzUsuń
 5. a ja przyznam Ci się, że gdybym miała ten wzór haftu, też chętnie bym go haftnęła.Jest piękny

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny obraz, może w końcu odkurzę tamborek!? Zapraszam po odbiór wyróżnienia

  OdpowiedzUsuń
 7. Reniu, tym wpisem mnie zainspirowałaś do czegoś nad czym długo myślę. Co wyhaftować siostrzenicy, a zarazem chrześnicy mojego męża na I komunię św. Nie chcę typowej pamiątki. Chciałam jakiś obraz religijny. Jej komunia wypada w dniu beatyfikacji , więc muszę wyhaftować Ojca Św. Dzięki za inspirację !!!! teraz muszę znaleźć odpowiedni wzór.

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć wszystkim.
  Ja właśnie kończę haftować taki właśnie obraz Papieża z dnia na dzień jest coraz piękniejszy. To mój e-mail monika21_87@wp.pl

  OdpowiedzUsuń